piątek, 28 października 2016

Case Study i bieżące sprawy..

W mojej dziewiarskiej przygodzie najbardziej fascynuje mnie to jakie fantastyczne persony na mojej ścieżce spotykam. O dziewiarstwie wiele można powiedzieć, bo to wspaniałe hobby, genialne zajęcie, praktyczne, chociaż czasami z torbami puszcza, dosłownie i w przenośni, rozwija i uspokaja skołatane nerwy, chociaż nierzadko emocje doprowadza do krawędzi, na przykład wtedy, gdy trzeba pruć. Otula wełną, luksusową czy barwną, ogrzewa, przytuli, pocieszy, wesprze... Zaskoczy, nauczy, pokory na przykład nic mnie tak w życiu nie nauczyło jak właśnie dzierganie, na moment życiem potrząśnie, gdy sobie weźmie i pójdzie wraz z weną do koleżanki z drutami w ręku.. ale potem wróci i wynagrodzi swoją nieobecność chwilową sobą i swoim kojącym działaniem. 

Ale to nie wszystko co dziewiarstwo dać może.. Odkąd zaczęłam pisać do Was odkryłam nie tylko siebie przed Wami, ale przede wszystkim Was, piękną społeczność, niezastąpione wsparcie, Przyjaciół prawdziwych, którzy jak ta włóczka, wesprą, pocieszą, uspokoją, otulą ciepłym słowem i postawią na nogi. Niezwykłe jest to, że pomimo ogromnego dystansu, jaki nas dzieli, czuję się na tej kanapie pod tą moją lampką, jak na bezustannym spotkaniu dziewiarskim, gdzie brzęczy od nowinek, stuka miarowo drucik o drucik, a wełny niczym puch śmigają jedna za drugą niczym na taśmowej produkcji, a każda piękna jak ze snu.. 

Tak, to że Was mam to ogromnie dużo! Ale mam też jeszcze więcej. Cierpliwe do granic możliwości, wyrozumiałe, wspierające, pomocne, twórcze i niezwykle serdeczne testerki! 

Kolejny test upłynął nawet nie wiem kiedy i w tak przemiłej atmosferze, że aż chce się takiego wspólnego dziergania więcej.. Dlaczego tak dziewczyny chwalę? Bo spisały się świetnie, dzięki czemu wzór został wzbogacony o kilka szczegółów, i tak, masz wybór pomiędzy dwoma długościami swetra (wszystkie testowe sweterki wydziergane zostały według opisu na dłuższą wersję) oraz dwiema głębokościami dekoltu. Ostateczna i opublikowana wersja wzoru gwarantuje przejście ażurowego splotu na lewe ramie we wszystkich dostępnych rozmiarach! 

Tego wszystkiego nie zrobiłabym nigdy bez pomocy tych fantastycznych Dziewczyn - zobaczcie jakie piękne projekty powstały podczas tego testu! KLIK

Bardzo WAM Kochane Dziękuję!!!!!

Wzór jest dostępny tylko w języku angielskim i nie planuję jego tłumaczenia na obecną chwilę. 


Pomimo straszliwie czarnej, nad głową wiszącej, jesiennej szarugi wrzuciłam na drut coś lekkiego! 
O czym mam nadzieję coś więcej już niebawem napisać.. 

Póki co zostawię Was z tą pudrową chmurką i marzeniem o zbliżającej się (kiedyś na pewno!) wiośnie...... ;) 

W ten zbliżający się weekend życzę Wam wielu wspólnie spędzonych z bliskimi chwil... 
nawet wełna nie ogrzeje Cię tak, jak ten, Kto Cię kocha! 

Do następnego razu!

6 komentarzy:

 1. O, silky lace na drutkach! Miałam już tę włóczkę w koszyku i zrezygnowałam, jakoś bałam się singla. Teraz pojawiły się w sieci nowe kolory, m.in. ten właśnie róż - i znowu mnie kusi. Bardzo mnie ciekawi zarówno włóczka, jak i to, co z niej powstanie. Będę czekać na ciąg dalszy :)
  A w dziewiarską społeczność sieciową wciągam się powolutku od roku - od mojego do drutów powrotu po latach. I żałuję, że tak późno wróciłam do dziergania, bo coraz bardziej mi się w dziewiarskim światku podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Asiu jak zwykle piękny i bardzo twórczy projekt. Ale tym razem faktycznie testerki dały czadu, to się nazywa współpraca dziewiarska. Jedną z Twoich testerek znam osobiście i przyznaje że czerpie tak samo dużo jak Ty z takich znajomości osobistych i wirtualnych. Nowe na drutach bardzo mnie ekscytuje! Pudrowy róż to jest coś co lubię.

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękny.. kiedy ja będe umiała coś takiego wydziergać ach...

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniała sesja foto z uroczą modelką w roli głównej:)))
  śliczny sweterek, żałuję tylko, że nie ma polskiej wersji...

  OdpowiedzUsuń
 5. Asju, dziękuje bardzo za możliwość współpracy i testowanie pięknego wzoru, mam fantastyczną tunikę. Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 6. Asiu, obserwowałam u Joli proces testowania. Jestem zachwycona wzorem, jak zwykle w przypadku Twoich projektów!Fajnie,ze mamy taką grupę wirtualnych dziewiarek, mnie się to tez bardzo podoba! Pozdrawiam bardzo pięknie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...