sobota, 24 listopada 2018

GAL 2018


Z chusteczkami na podorędziu, ponieważ oprócz wspaniałych wspomnień jakie przywiozłam z naszego krótkiego urlopu z dziewiarskim tłem, o którym opowiem Wam mam nadzieję już niebawem, przywlokłam ze sobą wirusa bombę... Stąd lekkie moje opóźnienie, które mam nadzieję zostanie mi wybaczone, w dzieleniu się z Wami tą wspaniałą informacją. ;)

Już od kilku godzin można nabyć wybrane przez ponad 300 projektantów z całego świata wzory w bardzo atrakcyjnej cenie (-25%). 

Polecam Wam serdecznie listę projektantów, którzy biorą udział w tegorocznym Gift-a-long która dostępna jest tutaj: klik

Wzory, które ja dla Was wybrałam na tę okazję, wśród których znajdziesz również te najbardziej przez Was ulubione, zebrane zostały w jednej grupie na stronie moich projektów tutaj: Gift-A-Long 2018

Aby skorzystać z tej wspaniałej okazji wystarczy wykorzystać kod: giftalong2018 podczas zakupu wzorów wybranych przez projektantów na tę okazję.

Ale to nie wszystko co tegoroczny GAL dla Was oferuje! Oprócz okazji w postaci wzorów w atrakcyjnej cenie, możesz również wziąć udział w licznych KALach i konkursach, o których więcej możesz przeczytać w grupie Indie design git-a-long tutaj 

I życzliwie ostrzegam.. zarezerwuj sobie kilka dłuższych chwil aby w spokoju przeglądnąć wszystkich uczestników tegorocznego GALu, mnie się to jeszcze nie udało, chociaż usilnie próbuję.. tak wielu z nas, projektantów i tak wiele wspaniałych wzorów jest dostępnych w tej niezwykłej ofercie! 

Ale nic się nie przejmuj, zostało Ci jeszcze przynajmniej kilka dni zanim okres promocyjny się zakończy - masz czas do północy w czwartek, 29 listopada 2018 (czas US-EST) 

Życzę Wam cudownego weekendu, rozwagi i umiaru podczas dokonywania zakupów w tym szalonym promocyjnym okresie!

I dużo dużo zdrowia! 

Pozdrawiam Was serdecznie!

A. 


3 komentarze:

  1. No właśnie, ten umiar jest bardzo wskazany, już wybrałam sporo projektów, które umieściłam w specjalnym segregatorze na rav, oglądam, wyobrażam sobie z jakiej włóczki mogły by powstać, pewnie kilka zakupię, na inne poczekam do przyszłego roku:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak miło:))) już coś sobie wybrałam i nabyłam, hura!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziekuje za ta informacje, gdyby nie Pani blog nie trafilabym na nia choc przegladam rav codziennie. Piekne sa Pani projekty - zakupilam i moze dam rade wydziergac. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...