czwartek, 4 lipca 2013

Ostatnio zakończone.../ Lately finished


Dziergało się ostatnio dużo... jak widać na załączonym obrazku. Praktycznie wszystkie dziergadełka zrobione mniej lub więcej na maszynie. Inspirowane dość popularnymi projektami. Same zobaczcie.


I knited a lot lately ... as you can see in the attached picture. Almost all sweaters were made more or less on the machine. Inspired by the very popular designs.

Zacznijmy od projektu, który dość mocno zawrócił mi w głowie, między innymi dlatego, że jest bezguzikowym cardiganem. Let's start with the project, which pretty much turned my head,because among other things  it is buttonless cardigan.To effortless cardigan.
A tak wygląda w moim letnim wydaniu: 
It's an effortless cardigan.
And here's my summer version:
Kolejny to Relax, wydziergany właściwie w 90% na maszynie, tylko ściągacze zrobiłam ręcznie.The next one is Relax, which was in 90% made on machine, only edges were made by hand.
Ostatni bohater dzisiejszego postu, to Toujours, albo przynajmniej projekt podobny. Bo nie ma guzików - choć powinien, a dolna krawędź jest zakończona na prosto. Wszystkie detale, które składają się na ten projekt - u mnie nie występują... no i nie wiem, czy to ten projekt czy już inny... jak myślicie?The last one hero of today's entry is Toujours, or at least a similar project. There are no buttons - athough it should be, and the lower edge is finished without curves. All the details that make the sweater - do not exist in my version... and I don't know whether it's still the same project or already something new. What do you think?

Bardzo go przerobiłam, wiem, ale wszystkiemu winien jest brak włóczki. Zostało mi kilkanaście cm więc nie mogłam za bardzo poszaleć.
Mimo wszystko i tak go lubię.


It's something else, I know. I had to change it so much, because I didn't have enough wool to make it, like I suppoused to. 
But I like it anyway.

2 komentarze:

  1. Ale z Ciebie pracowita pszczółka! Pięknie, pięęęęknie... :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A dziękuję, trochę podgoniłam ostatnio z wykonaniem. A teraz będzie cisza w eterze, bo z maszyny się na druty przesiadłam, i niestety trwa to wszystko deczko dłużej ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...