wtorek, 30 lipca 2013

Tylko dla odważnych.../ Only for those with strong nerves..

Gryzę się tym od wczoraj, czy Wam pokazać co ten mój Szanowny Połówek będący gdzieś na końcu świata,  wyczyniał wczorajszego wieczoru. Ale z racji egzotyki tegoż wydarzenia i w głębi duszy nie dowierzając w to, do czego ten mój Towarzysz Życia jest zdolny, postanowiłam w zgodzie z własnym sumieniem i Wam TO pokazać, w nadziei, że ktoś mnie uszczypnie i powie, że to tylko sen. Z góry ostrzegam, zdjęcia tylko dla TYCH o mocnych nerwach. :) Więc jeśli tak o sobie powiedzieć nie potrafisz, nie otwieraj tego posta.

English:  I'm thinking about this since yesterday, should I show you what my Dear Mr Halves being somewhere at the end of the world, did last night. But not entirely believing in it, what my Life Companion is capable of, I decided to show it to you. I do have  hope that somebody will pinch me and say that this's just a bad dream. Consider yourself to be warned. Pictures only for THOSE with strong nerves. :) So if you can't say that about yourself, do not open this post.

Jako przystawkę w restauracji dostał TO:

E: As an appetizer in the restaurant he got THIS:


..okraszone komentarzem: "dobre byłooo...".

Że niby co???E: ..and he said: 
"that was goooood..."

I'm just asking myself over and over - WHAT????


No to chyba nie będziemy się całować na powitanie...  albo już w ogóle nigdy nie będziemy się całować!

E: Well, he probably won't get a welcome kiss from me... either already we won't kiss ever again!
2 komentarze:

 1. O, matko!!!
  Chyba nie jestem widzem o mocnych nerwach ;) /chyba - bo to,że horrory oglądam ukryta za kocem nie ma tu znaczenia ;) /

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, dla mnie to Ty jesteś bohaterem:) ja to się nawet z za koca na horrory patrzeć boję:) a ten tu mój Luby mi takie atrakcje urządza.. strach pomyśleć co on tam jeszcze pałaszowal..

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...