wtorek, 10 kwietnia 2018

już niebawem..

Wiecie doskonale o tym, że kocham tworzyć dzianiny.. Kocham, jak się całkiem ostatnio okazało, zamieniać je w opisy dla Was.. 

Druty same w sobie przynoszą mi masę radości, to oczywiste, ale ostatnio stały się też genialnym pretekstem do poznania nowych ludzi.. z każdej jednej takiej znajomości wynikają kolejne, a potem kolejne.. 

Zmiany są dobre. Nasza przeprowadzka zmieniła nasze życie diametralnie.. Zmieniło się moje nastawienie do otaczającego mnie świata, a przede wszystkim zmieniła się moja ze sznurkiem przyjaźń.. 

Bliżej mi jest ostatnio do minimalizmu w projektowaniu. Bawię się wciąż formą i fasonem, bawię się konstrukcją, ale świadomości tego, jak te moje dzianiny mają wyglądać w ostatecznym kształcie, jest we mnie więcej. 

W bardzo niedługim czasie pojawią się te trzy projekty. 
Każdy wyjątkowy.. 
Każdy drogi mojemu sercu.. 
Każdy ponadczasowy.. 

Zmiany sa dobre.. zmiany są potrzebne, i chociaż wydają się być niemożliwe do ogarnięcia na początku, z czasem można się z nimi oswoić.. 

A wtedy, gdy serce ochłonie, strach przeminie, codzienność nabierze znanego smaku, wtedy zaczyna się prawdziwa magia tworzenia.. 

Więcej już niebawem!

Serdeczne uściski! 

A.

6 komentarzy:

 1. Asiu masz niezaprzeczalnie ogromny dar w rękach, szczerze podziwiam i już się cieszę na nowe wzory, łap wiatr w żagle i twórz, twórz, twórz :) Uściski:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zapowiedzi. Może testy też będą? Jakby co to się wpisuje na test

  OdpowiedzUsuń
 3. no i to się nazywa - dobra reklama :) czekam niecierpliwie na odsłonę szczególnie tego pośrodku pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiu, Twoje dzierganki są zawsze dla mnie niezwykłe. Konstrukcyjnie genialne. Ja od dawna powtarzam, że w moich oczach jesteś takim polski Westem jakby to dziwnie nie brzmiało. :* Ale chodzi mi o tą taką nieoczywistość i pomysłowość, nowe połączenia i kształty. Dla mnie to coś całkiem kosmicznego, ale tylko w dobrym tego słowa znaczeniu.

  Nie mogę się doczekać tej chusty, aj.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niebieski kardigan jest genialny, za każdym razem jak widzę tę zajawkę, to myślę sobie: chcę! natychmiast! Zgadzam się z przedmówczyniami, masz nie tylko talent designerski ale też bardzo umiejętnie dawkujesz napięcie, jestem pewna, że nie tylko ja nie mogę doczekać się wzorów. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kardigany wymiatają!!! :-). Podziwiam i zastanawiam się, czy masz umiejętność "rozciągania" minut i godzin?? Kiedy to wszystko ogarniasz???
  Czekam z niecierpliwością na wzory. W końcu będę miała własny, przez siebie zrobiony kardigan. Jakoś dziurki i guziki mnie przerastają, nie mam do nich cierpliwości ;-).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...