środa, 23 maja 2018

Satinel

 Całe dwa lata.. tyle upłynęło czasu od momentu gdy nabrałam oczka z myślą o, prezentowanym po raz kolejny tutaj, kardiganie.. Zleciało jak z bicza strzelił.. I chociaż pewnie wiele z Was zna ten projekt doskonale, jeszcze raz pozwolę sobie kilka słów o nim napisać.. 

Czas płynie nieustannie.. ale jedno, niezależnie od chwil, które już są za nami, pozostaje nietknięte pomimo upływu czasu.. wspomnienia! Pisząc o Satinelu po raz pierwszy (klik) opowiedziałam Wam swoją i jego historię. Chociaż trudno jest w to uwierzyć, ponieważ staram się na łamach tego bloga pokazywać tylko piękne, często wystudiowane ujęcia, moje życie to znacznie więcej niż prezentowane Wam chwile. To często zaledwie ułamek mojej rzeczywistości, która bywa brzydka, surowa i trudna, życie po prostu.. Ale ten sweter, w tej oprawie, w tym miejscu obfotografowany, niczym wieczny promień w sercu noszę, bo to dowód na to, że po przerażającej burzy zawsze w końcu wzejdzie jasne słońce. 

Udało mi się, nareszcie, chociaż wiem, że cierpliwość Waszą na ogromną próbę wystawiłam, podołać temu wyzwaniu, jakim było dla mnie opracowanie tego projektu! Z radością zatem i nie przedlużając już dalej zapraszam Was na kilka ujęć, które po tych prawie dwóch latach ponownie rozgrzały moje serce.. 
Ogromne podziękowania kieruję do niezawodnej i absolutnie wyjątkowej grupy Testerek, która w trakcie prac nad tym opisem dotrzymywała mi towarzystwa, i dzielnie dziergała swoje kardigany - każdy jest piękny i wyjątkowy! Bardzo Wam serdecznie dziękuję, że mogłam na Waszą pomoc liczyć! :* 
Mam nadzieję, że stworzona z prac testowych galeria (klik) i Wam na chwilę przyspieszy bicie serca..   

Wzór w języku angielskim dostępny jest w moim sklepiku na ravelry (klik). 

Wzór, wykorzystany w dzianinie, zaprezentowany został w opisie tylko w formie schematów (bez instrukcji słownej). 
Kupując Nellissimo (klik) oraz Satinel oszczędzasz 1.5 Euro. Oferta ta obejmuje również przeszłe zakupy tych dwóch wzorów (przy wcześniejszym zakupie Nellissimo, Satinel otrzymasz w cenie o 0,75 Euro niższej).
Promocji tej nie można łączyć z wciąż aktywną promocją (przy zakupie 4 lub większej ilości wzorów jednocześnie - oferowane jest 20% zniżki). 

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę Ci cudownych chwil z Twoim Satinelem! 

A.7 komentarzy:

 1. Cudownie, to ja czekałam dwa lata na ten wzór, podglądałam testy i proszę dziś paczka z wełną Puno Drops czeka na poczcie i wzór się ukazał. Super, cieszę się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjemnego dziergania Jolu 💗😘😘😘 i dziękuję! 🌷

   Usuń
  2. Asju, twoje wzory zawsze dziergam z wielką przyjemnością, dziękuję.

   Usuń
 2. Cudo sweterek! Czy można mieć nadzieję na jego polską wersję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie planuję tłumaczenia, wzór jest na tyle przyjazny, że nawet przy niewielkiej znajomości języka angielskiego spokojnie można go wykonać. Pozdrawiam serdecznie 😘

   Usuń
 3. Świetny sweterek, kolor i świetne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekny Ci on! Juz nie moge sie doczekac, kiedy nabiore nitke na drut, ale jeszcze nitka w drodze. Dzieki Asiu, ze zrobilas ten wzor :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...